TECRÜBELİ VE DİNAMİK

Millî İstihbarat Teşkilâtı olarak faaliyetlerimizi en verimli şekilde yürütebilmek için insan kaynağımıza büyük önem veriyoruz.

Teşkilâtımız bünyesinde çeşitli beceri ve kabiliyetlere sahip istihbarat uzmanları; sinyal ve görüntü analizi, coğrafi bilgi sistemleri, yazılım ve donanım, ağ güvenliği dâhil olmak üzere farklı alanlarda uzman mühendisler; dünya dillerinde yetkin dil uzmanları; Teşkilât personeline tıbbi destek sağlayan, farklı alanlarda uzmanlaşmış sağlık görevlileri; teknik araç, sistem, donanım ve yazılım altyapısı konularında uzman teknikerler; insansız hava araçlarının uçurulması ile ilgili görevleri yerine getiren İHA sistemleri pilotları; tesis, bina ve araçlarımızın emniyetini sağlayan koruma ve emniyet memurları gibi birçok sahada faaliyet gösteren çalışma arkadaşları istihdam ediyoruz.

Üstlendiğimiz kritik görev ve sorumlulukları en iyi şekilde yerine getirebilmek amacıyla nitelikli insan kaynağımızı sürekli geliştiriyoruz. Bu çerçevede, farklı branşlarda iş başvurularını titizlikle değerlendirerek MİT ailesine yeni üyeler kazandırıyoruz.

Teşkilât olarak tecrübeli, dinamik ve güçlü kadromuzla ülkemizin yarınlarına iz bırakmak için çalışıyoruz.