English  |  عربي  |  Deutsch  |  Français  |  Русский  |  Metin Versiyonu  |  Site Haritası

 
 
NASIL YARDIM EDEBİLİRSİN

Ülke bütünlüğü, ayrıca halkımızın güvenliği adına yoğun çaba sarf eden MİT için hayalî olmayan, husumet içermeyen gerçek bulgulara/delillere dayanan her bilgi önem arz etmekte ve kıymetlendirmeye alınmaktadır.

Eğer ulusal güvenliğimize zarar verebilecek, tehdit oluşturabilecek herhangi bir bilgiye sahipseniz bunu bizimle paylaşmanızı isteriz.

Bizim işimize yarayacağını düşündüğünüz bir bilgiye mi sahipsiniz?

Ülke güvenliği bağlamında 2937 sayılı Devlet İstihbarat Hizmetleri ve Milli İstihbarat Teşkilatı Kanunu'nda yer alan görevlerimiz kapsamında herhangi bir çaba sarf etmeksizin gördüğünüz, duyduğunuz, bildiğiniz hususları aşağıdaki format çerçevesinde iletmeniz, görevlerimize katkı sağlayacaktır.

Mesajınızı isim vermeden de gönderebilirsiniz, ancak herhangi bir araştırmaya yönelmemizi istiyorsanız kendinize ulaşmamızı sağlamak üzere adınızı/soyadınızı ve adres detaylarını da belirterek, mesajınızı gönderebilirsiniz.

Bu formu kullanacakların kimliği, üçüncü kişi/kurumlar nezdinde saklı tutulmaktadır.

Aşağıda bulunan form vasıtasıyla sitemize gönderdiğiniz tüm bilgiler SSL (Secure Socket Layer) kullanılarak şifrelenmekte ve böylece üçüncü şahısların müdahalesine karşı korunmaktadır.

Asılsız beyanda bulunulması yasal takibata neden olacaktır.

Adınız
Soyadınız
Telefon Numaranız
Elektronik Posta Adresiniz
Oturma Yeri Veya İş Adresiniz
Mesajınız  


Bu kapsamda bize yardımcı olduğunuz, ulusal güvenliğimize gerekli hassasiyeti gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Bu form üzerinden yapılan İş başvuruları işleme konulmayacaktır.

İsterseniz, paylaşmak istediğiniz bilgileri bu form yerine "PK 95 Ulus-Ankara" adresine posta yolu ile de ulaştırabilirsiniz.

Teşkilatımız, hiçbir konuda muhataplarıyla İnternet ortamında yazışma yapmamaktadır. Teşkilat izlenimi yaratılarak değişik amaçlarla kullanılan "mit" uzantılı e-postalara itibar edilmemesinde yarar görülmektedir.