English  |  عربي  |  Deutsch  |  Français  |  Русский  |  Metin Versiyonu  |  Site Haritası

 
 
GÖREV YAPMIŞ MÜSTEŞARLAR
GÖREV SÜRELERİ
 
Emre TANER 15.06.2005 - 26.05.2010
Şenkal ATASAGUN 11.02.1998 - 11.06.2005
Sönmez KÖKSAL 09.11.1992 - 11.02.1998
Teoman KOMAN 29.08.1988 - 27.08.1992
Hayri ÜNDÜL 05.09.1986 - 29.08.1988
Burhanettin BİGALI 07.09.1981 - 14.08.1986
Bülent TÜRKER 19.11.1979 - 07.09.1981
Adnan ERSÖZ 13.07.1978 - 19.11.1979
Hamza GÜRGÜÇ 25.11.1974 - 13.07.1978
Bülent TÜRKER (Vekâlet) 30.09.1974 - 24.11.1974
Bahattin ÖZÜLKER 28.02.1974 - 26.09.1974
Bülent TÜRKER (Vekâlet) 25.07.1973 - 27.02.1974
Nurettin ERSİN 02.08.1971 - 25.07.1973
Mehmet Fuat DOĞU 01.03.1966 - 23.07.1971
Avni KANTAN (Vekâlet) 14.07.1965 - 02.03.1966

MİLLİ EMNİYET HİZMETİ REİSLERİ

MİLLİ EMNİYET HİZMETİ REİSLERİ
GÖREV SÜRELERİ
 
Ziya SELIŞIK (II. Defa) 29.08.1964 - 13.07.1965
Mehmet Fuat DOĞU 27.08.1962 - 25.08.1964
Naci AŞKUN 17.01.1961 - 18.08.1962
Ziya SELIŞIK (I. Defa) 03.06.1960 - 17.01.1961
Ahmet Celâlettin KARASAPAN 02.10.1959 - 02.06.1960
Ahmet Salih KORUR (Vekâlet) 21.07.1959 - 02.10.1959
Hüseyin Avni GÖKTÜRK 21.11.1957 - 21.07.1959
Emin ÇOBANOĞLU (Vekâlet) 23.09.1957 - 21.11.1957
Ahmet Salih KORUR (Vekâlet) 18.04.1957 - 23.09.1957
Emin ÇOBANOĞLU (Vekâlet) 27.03.1957 - 18.04.1957
Behçet TÜRKMEN 03.09.1953 - 27.03.1957
Mehmet Naci PERKEL 01.08.1941 - 03.09.1953
Şükrü Âli ÖGEL 25.12.1926 - 07.07.1941